BORDEMİR

BORDEMİR Sanayimize dikişsiz çelik çekme boru ihtiyacını tedarik etmek için 1980’li yılların başında Hüseyin ERDEMİR ve Erdoğan ERDEMİR kardeşler tarafından kurularak İstanbul Perşembe pazarında ticari faaliyetlerine perakende satışlarıyla başlamıştır. Aile şirketi olan BORDEMİR 2009 yılında ikinci kuşak temsilcilerin katılımıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yıllar geçtikçe ihtiyaç doğrultusunda BORDEMİR kapasiteni yükselterek 1991 yılında Zeytinburnu Demirciler sitesine taşınmış ve buradan da 2001 yılında şu an faaliyetimizi sürdürdüğümüz İkitelli organize sanayi bölgesinde bulunan 1500m² ‘lik deposuna taşınmıştır. İkitelli organize sanayi bölgesinde ikinci şubesini de 2006 yılında faaliyete geçirerek dikişsiz çelik çekme boru da ürün çeşitliliğini daha da arttırmıştır. Bordemir, 2009 yılında yurt dışındaki tedarikçiler ile bağlantı sağlayarak müşterilerine daha uygun fiyatlı ve daha çok ürün çeşidiyle hizmet vermek için ilk ithalatına başlamıştır.

BORDEMİR dikişsiz çelik çekme boru da stoklu ürünlerle geniş bir ürün yelpazesi sunarak otomotiv, inşaat, makina imalatı, gemi imalatı, hidrolik, silindir, press imalatı gibi birçok sektöre hitap etmekte ve amacımız müşterilerimizin istediği ölçüyü bulma anlayışını ilke edinerek çok çeşitli stok ile toptan ve perakende satışlarımızla hizmet vermekteyiz.
 • 1982

  Bordemir Perşembe pazarında ticari faaliyetlerine başladı.
 • 1984

  Bayrampaşa demirciler sitesine taşındı.
 • 1992

  Bayrampaşa da bulunan merkezimiz Zeytinburnu demirciler sitesine taşındı.
 • 2002

  Zeytinburnu şube depomuzu ikitelli organize sanayi bölgesine taşıdık.
 • 2007

  Merkezimizi İkitelli organize sanayi bölgesinde Kağıthane sanayi sitesine taşıdık. (*Merkez olarak halen devam etmekte)
 • 2010

  Firmamız boru ithalatına başladı.
 • 2018

  Şube depomuzu İkitelli organize sanayide daha büyük bir alana taşıdık.